OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GRUPOWE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE W TORUNIU

W dniach 26-27 września br. uczestnicy projektu „Obudź swój potencjał – YEI” z Torunia uczestniczą w grupowym wsparciu psychologicznym.

Celem warsztatów jest wzmocnienie kompetencji społecznych uczestników i wykształcenie umiejętności radzenia sobie ze stresem i trudnymi sytuacjami. Moduły przewidziane w ramach programu zajęć to zdefiniowanie stresu i sposoby opanowania go, poznanie rodzajów inteligencji i skupienie się na inteligencji emocjonalnej, asertywność i efektywne komunikowanie się, negocjacje, zarządzanie własnym czasem oraz jak kształtować swoją motywację. Ponadto uczestnicy jeszcze bardziej zintegrują się w swojej projektowej grupie i nabiorą do siebie zaufania.

Kolejną formą wsparcia dla wybranych beneficjentów projektu będą indywidualne konsultacje psychologiczne, które stanowią wsparcie w efektywnym i pozytywnym rozwiązaniu problemów osobistych, czy rodzinnych. Celem konsultacji będzie także poprawa poczucia własnej wartości i radzenie sobie w kontaktach z innymi osobami lub swoimi barierami.

GRUP2 Uczestnicy projektu podczas zajęć z psychologiem – panią Magdaleną Becker.
GRUP1  
   
   

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007