OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

INTEGRACYJNIE W INOWROCŁAWIU

Dnia 25 września 2018 roku w ramach realizowanego wojewódzkiego programu adaptacji nowo przyjętych uczestników odbyła się impreza integracyjna.

Spotkanie miało charakter sportowo – rekreacyjny. Młodzież wraz z kadrą wychowawczą przygotowała  zajęcia  mające na celu zintegrować młodych ludzi oraz umilić im wolny czas. Przedsięwzięcie odbyło się na inowrocławskiej kręgielni.

Dla niektórych uczestników była to pierwsza wizyta w tym miejscu. Jednak dzięki duchowi rywalizacji i determinacji, oczywiście w zgodzie z zasadami fair play, osiągnęli wysokie wyniki. Na zakończenie rozgrywek najlepsi gracze otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Osoba, która zdobyła największą ilość punktów otrzymała tytuł „Mistrza Kręgli”.   Przedsięwzięcie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze. Sprzyjało integracji młodzieży, która na co dzień uczy się w różnych szkołach i praktyczną naukę zawodu odbywa w innych zakładach praktyk. Wspólna zabawa była doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości  i ułatwiło uczestnikom wejście w nowe środowisko.

INT1 INT2
INT3  
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007