OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KOLEJNA EDYCJA SZKOLEŃ W TORUNIU

Październik w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu rozpoczął się od kolejnego już w tym roku szkolenia z zakresu obsługi programu Excel. Szkolenie „Excel – kurs podstawowy” odbyło się pod patronatem Rejonowego Ośrodka Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Toruniu.Kursanci pogłębiali oraz doskonalili swoją wiedzę w zakresie obsługi programu Excel, którą będą wykorzystywać teraz w swojej pracy zawodowej.

Warsztaty rozpoczęły się od przywitania wszystkich uczestników przez specjalistę ds. rozwoju zawodowego CEiPM w Toruniu Michała Banickiego, który zaprezentował plan szkolenia a także przedstawił ofertę CEiPM w Toruniu w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa zawodowego oraz szkoleń, co spotkało się z dużym zainteresowaniem zebranych.

Przybyli do siedziby CEiPM w Toruniu uczestnicy szkolenia poznali szczegóły wprowadzania i formatowania danych, przeprowadzali konkretne operacje liczbowe w systemie Excel a także zdobyli umiejętność prezentacji konkretnych danych na wykresach. Części teoretycznej kursu towarzyszyły liczne ćwiczenia praktyczne doskonalące zdobytą wiedzę.

Po zakończonym szkoleniu jego uczestnicy wyrażali zadowolenie z przeprowadzenia kursu o takiej tematyce. Wiele osób dopytywało także o możliwość zorganizowania takich szkoleń w przyszłości. Kursanci z zadowoleniem przyjęli wiadomość o tym, iż Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu już planuje przeprowadzenie podobnych szkoleń w najbliższej przyszłości. 

 

EX1 Prowadząca warsztaty Anna Bielawiec – Osińska objaśnia uczestnikom szkolenia kolejne zagadnienia związane z obsługą programu Excel.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007