OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

RADZIEJÓW PODSUMOWAŁ AKCJĘ „LATO 2018”

 21 września 2018 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Radziejowie nastąpiło zakończenie ogólnopolskiej akcji „LATO OHP”. 

Zakończenia akcji było okazją do rozstrzygnięcia konkursu tematycznego pt:  „Zarabiam w wakacje” , którego celem  było promowanie pracy w wakacje. Młodzież w czasie wolnym od nauki  zarabiała korzystając z ofert pracy sezonowej. Oprócz kieszonkowego młodzież zdobywała swoje pierwsze doświadczenie zawodowe, uczyła się odpowiedzialności i systematyczności oraz współpracy w grupie. Podczas całej akcji „LATO OHP” radziejowska jednostka oferowała młodzieży  przedsięwzięcia takie jak: konsultacje indywidualne, oferty pracy sezonowej, zajęcia grupowe na temat rynku pracy, zawodów i kształcenia, warsztaty z autoprezentacji wraz z możliwością wykonania manicure, konkurs tematyczny oraz wakacyjną zbiórkę plastikowych nakrętek, za które młodzież otrzymywała gadżety OHP oraz gadżety ufundowane przez Bank Ochrony Środowiska.

Wszystkie przedsięwzięcia cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Laureaci najciekawszych prac konkursowych pt: „Zarabiam w wakacje” otrzymali upominki od kadry Młodzieżowego Centrum Kariery.

RADZ1  
RADZ3 RADZ2
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007