OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

W INOWROCŁAWIU ZAKOŃCZONE PIERWSZE STAŻE ZAWODOWE

We wrześniu (począwszy od 17 września) w Inowrocławiu kończą pracę stażyści, którzy w ramach realizowanego przez Młodzieżowe Centrum Kariery oraz  Hufiec Pracy projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI” odbywali staże zawodowe.

Każdy z uczestników projektu odbywał 3 miesięczny staż w zakładzie pracy na stanowisku zgodnym z ukończonym kursem zawodowym. Celem stażu było zapoznanie młodych ludzi ze sposobem funkcjonowania zakładu pracy, organizacji czasu pracy, zasadami panującymi w firmie, z różnego rodzaju procesami produkcyjnymi oraz technologicznymi. Uczestnicy mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności w praktyce, przekonać się jak wygląda codzienność w pracy na danym stanowisku. Każdy z uczestników pracował pod okiem opiekuna stażysty, którego zadaniem było przygotowanie młodego człowieka do samodzielnego wykonywania pracy i odpowiedzialności za powierzone zadania.

Młodzież po zakończonym stażu z pomocą kadry MCK i 2-3 HP w Inowrocławiu będzie szukać miejsca zatrudnienia i zdobywać kolejne doświadczenia zawodowe. Dzięki przygotowaniu w formie stażu nasi beneficjenci są gotowi na wyzwania jakie stawia przed nimi rynek pracy.

Projekt „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” realizowany jest w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.

INST1  
INST2 INST3
   

 

GWARANCJE

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007