OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIZERUNEK FIRMY

Nauka teoretycznych i praktycznych zbiorów umiejętności skierowanych na wykreowanie pozytywnych skojarzeń dotyczących firmy lub jej znaku graficznego było celem szkolenia, które odbyło się 27 września 2017 roku w Bydgoszczy. Kilkugodzinne zajęcia odbyły się dla pracowników Ochotniczych Hufców Pracy.

Pan Marcin Siwak- przedsiębiorąca z regionu, rozpoczął spotkanie od zaznaczenia, że wizerunek jest sposobem odbioru tożsamości firmy i opowiedział o sposobie myślenia ludzi. Zaznaczył, że kluczem jest nie produkt, ale wartość i idea która za nim stoi. Wyjaśnił schemat złotego kręgu, czyli koncepcji ,,zacznij od, dlaczego’’. Następnie prowadzący omówił obszary związane z procesem budowania wizerunku, czyli co się na niego składa. Wyjaśnił także model komunikacji z rynkiem czyli metody pozytywnej promocji w mediach m.in.: telewizji, prasie, internecie.

Przemyślana postawa, wyznaczony cel i odpowiedź na pytanie ,,dlaczego to robimy?’’ jest narzędziem do skutecznej promocji wizerunku firmy. Edukacja dotycząca narzędzi używanych do tworzenia wizerunku jest bardzo ważna w budowaniu pozytywnego obrazu przedsiębiorstwa.

 

WIZ1 Pan Marcin Siwak podczas omawiania narzędzi używanych do tworzenia wizerunku.
WIZ2 Prowadzący omawia koncepcję ,,złotego kręgu’’.

 


 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007