OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

JAK CIĘ WIDZĄ - TAK CIĘ PISZĄ

 11 września br. w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Radziejowie przeprowadzono zajęcia w ramach akcji LATO OHP pt.” Jak Cię widzą - tak Cię piszą”.  Zajęcia miały charakter warsztatowy prowadzony przez pośrednika pracy i doradcę zawodowego na temat autoprezentacji kandydata na rynku pracy wraz z możliwością wykonania manicure paznokci.

Celem zajęć było uświadomienie młodzieży, że nasz wizerunek wpływa na ocenę naszych kompetencji. „Jak Cię widzą - tak Cię piszą”- to, jak  jesteśmy odbierani jest wynikiem naszego zachowania i sposobu, w jaki przedstawiamy się otoczeniu. Celem wszystkich działań autoprezentacyjnych jest wywarcie odpowiedniego wrażenia, utrwalenie w umysłach innych ludzi pożądanej wizji naszej osoby. Świadoma, odpowiednia i przemyślana autoprezentacja pozwala łatwiej zrealizować zamierzone cele i osiągnąć życiowy sukces. Niebagatelną rolę w powodzeniu każdego działania autoprezentacyjnego odgrywa tzw. pierwsze wrażenie, podczas którego  wyrabia on sobie o nas ogólną opinię. Należy dołożyć wszelkich starań, by wypaść jak najkorzystniej podczas owych pierwszych minut, gdyż skorygowanie negatywnego pierwszego wrażenia nastręcza nie lada problemów, a czasem bywa wręcz niemożliwe.

Zajęcia pt. ”Jak Cię widzą - tak Cię piszą” były kolejnym przedsięwzięciem w ramach akcji LATO OHP realizowane przez MCK w Radziejowie. Nadal trwa zbiórka plastikowych nakrętek, za które można otrzymać gadżety ufundowane przez Bank Ochrony Środowiska oraz konkurs tematyczny związany z promowaniem pracy na wakacje pt.” Zarabiam w wakacje”.
 

JW 1 Dbamy o dłonie i paznokcie-manicure.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007