OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY Z FLEX HR                                                 

26 października 2017 w Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się giełda pracy z agencją zatrudnienia Flex-HR. Spotkanie zostało zorganizowane przez pośrednika pracy z punkt pośrednictwa w Golubiu-Dobrzyniu- Joannę Tabor.

W spotkaniu  uczestniczyli: Pani Ewelina Smolińska- przedstawiciel firmy oraz  osoby poszukujące pracy z terenu powiatu golubsko- dobrzyńskiego.

Celem giełdy było zapełnienie wakatów na stanowisku: pracownik produkcyjny, operator maszyn w firmie produkcyjnej Conkret w Wielkim Rychnowie. Osoby, które przybyły na giełdę, zostały zapoznane z działalnością PPP OHP oraz ze specyfiką miejsca oferowanej pracy. Rekruter przedstawił  informację o firmie i ofercie, a także odbył krótką rozmowę z każdym zainteresowanym.

Zgromadzeni zostali zaproszeni do współpracy z PPP, a zainteresowane osoby miały możliwość wypełnienia ankiet rejestracyjnych, dzięki czemu będą miały większy dostęp  do aktualnych ofert Punktu. Uczestnicy spotkania zostali również zapoznani z zasadami rekrutacji do projektu „Od szkolenia do zatrudnienia YEI”.

GPF 1 Przedstawiciel firmy w trakcie przedstawiania oferty pracy
GPF 2 Przedstawiciel firmy podczas indywidualnej rozmowy z kandydatem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007