OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY W INOWROCŁAWSKIM MCK

Dnia 18 października 2018 roku Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu przeprowadziło warsztaty z młodzieżą w ramach trwającego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Uczestnikami spotkania byli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu. Warsztaty pn.” Świadomie planuję swoją przyszłość” rozpoczęły się pogadanką na temat szeroko rozumianego planowania. Następnie młodzież z pomocą doradcy zawodowego zapoznała się z zasadami prawidłowego wypełniania Indywidualnego Planu Działania. Umiejętność ta może być bardzo pomocna młodym ludziom w momencie podejmowania przez nich ważnych decyzji edukacyjno-zawodowych, a także w życiu codziennym, kiedy chcieliby podjąć działania dążąc do wyznaczonego celu a z jakiegoś powodu jest im ciężko się zorganizować.  Ponadto specjalista ds. rozwoju zawodowego zapoznała młodzież z ofertą bezpłatnych kursów i szkoleń zawodowych organizowanych przez MCK w Inowrocławiu, podkreślając przy tym jak ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i świadome planowanie swojej kariery zawodowej.

Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów a ich zaangażowanie w wykonywanie ćwiczeń udowadnia, że już wkrótce w pełni świadomie i samodzielnie podejmą swoje pierwsze życiowe decyzje.

INO1 Doradca zawodowy Paulina Porwoł prowadzi zajęcia z uczniami LO Nr 1 w Inowrocławiu.
INO2 Specjalista ds. rozwoju zawodowego przedstawia ofertę bezpłatnych kursów i szkoleń organizowanych w MCK w Inowrocławiu.
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007