OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

INTEGRACJA W BRODNICY

11 października nowi uczestnicy Hufca Pracy z Brodnicy mieli okazję do zintegrowania się z nowymi kolegami i koleżankami podczas wspólnego wyjścia.

Wychowawca – pani Magdalena Wiśniewska zorganizowała swoim podopiecznym zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Brodnicy, w czasie którego młodzież miała okazję zapoznać się z jego historią, zwiedzić podziemia oraz wejść na wieżę, z której rozpościera się widok na całą Brodnicę. Pani Aleksandra Kurek – pracownik Muzeum w Brodnicy, w bardzo ciekawy i zajmujący sposób opowiadała o wielu ciekawostkach dotyczących zamku.

Po zwiedzaniu był też czas na  rekreację, a mianowicie ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek. W czasie trwania ogniska młodzież uczestniczyła w grach i zabawach integracyjnych, mających na celu stworzenie pozytywnej atmosfery służącej budowaniu zdrowych, pozytywnych relacji w grupie.

Dzięki wspólnemu wyjściu uczestnicy mogli poznać zarówno wychowawców, jak i siebie nawzajem, lepiej zaaklimatyzować się w nowym środowisku, a co najważniejsze stworzyć serdeczną, przyjacielską atmosferę zachęcającą do wspólnych działań w ciągu najbliższych kilku  lat, które przyjdzie im spędzić w OHP.

INT1 INT2
   
   

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007