OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

,,JESIENNE LIŚCIE” W INOWROCŁAWIU

W dniu 13 października 2016r. młodzież z koła plastycznego przeprowadziła w ramach zawartego porozumienia, zajęcia w przedszkolu „Muzyczna Kraina” w Inowrocławiu.

Na samym początku wychowawca przybliżył tematykę zajęć oraz zagadnienia, które były inspiracją do ich przeprowadzenia. Uczestnicy koła nauczyli młodszych kolegów i koleżanki wykonywania różyczek z liści. Kolejnym zadaniem postawionym przed maluchami była zabawa ruchowa – naśladowanie spadających liści. Następnie przedszkolaki kolorowały liście i to zadanie było tłem do pogadanki na temat różnych rodzajów drzew i liści.  Końcowym etapem było samodzielne wykonanie prac przedstawiających wybrane przez siebie gatunki liści.

 Przedsięwzięcie przyczyniło się do zintegrowania dwóch pokoleń. Młodzież doskonale odnalazła się w roli opiekuna, odkrywając w sobie wiele pozytywnych cech. W nagrodę za wykonane jesienne bukiety oraz pracę plastyczną przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, a młodzież w ramach podziękowania otrzymała słodycze. Całe spotkanie przebiegło w radosnej, sympatycznej atmosferze.

zaj5 Wspólne pamiątkowe zdjęcie
zaj1 Wykonywanie kwiatów z liści
zaj2 Podczas zajęć
zaj3 Kolorowanie różnych gatunków liści
zaj4 Wręczanie pamiątkowych dyplomów

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007