OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KONKURS WIEDZY  WE WŁOCŁAWKU

16 października 2019 roku uczestnicy włocławskiego Hufca Pracy, będący jednocześnie uczniami Zespołu Szkół WSO „Cogito” wzięli udział w konkursie wiedzy o zdrowej żywności i żywieniu.

Przedsięwzięcie odbyło się w ramach realizowanej przez Hufiec w bieżącym roku szkolnym innowacji pedagogicznej „Zdrowym być”, podjętej  w związku z tym, iż nawyki związane ze stylem życia, a więc i te, które dotyczą zdrowia kształtują się we wczesnym okresie życia.

Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy młodzieży na temat prawidłowego żywienia, kształtowanie pozytywnych przyzwyczajeń spożywania zdrowych produktów spożywczych oraz zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie.

Najlepszą wiedzą na temat zdrowej żywności i żywienia wykazała się Wiktoria Słomińska drugie miejsce po miejsce zajął po zaciętej dogrywce Julian Pawłowski natomiast trzecie miejsce Paulina Leśniewska, wszyscy uczący się klasie I Szkoły Branżowej Pierwszego Stopnia. Laureaci konkursu uhonorowani zostali nagrodami, upominkami a także dyplomami.

zyw3 Uczestnicy, którzy wykazali się najlepszą wiedzą w konkursie wraz z wychowawcą
zyw2  
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007