OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

 ZAWODY NA KRĘGIELNI

W dniu 19 października 2017 roku młodzież z inowrocławskiego hufca brała udział w zajęciach na temat różnych dyscyplin olimpijskich połączonych z wizytą na kręgielni.

Przedsięwzięcie rozpoczęło się od pogadanki o rodzajach dyscyplin sportowych, które są organizowane podczas olimpiad. Zajęcia zostały zorganizowane w świetlicy inowrocławskiej jednostki. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem. Większość z nich nie tylko uprawia sport, ale także śledzi transmisje różnych zawodów sportowych i dużo czyta na ich temat.

Następnie młodzież wspólnie z wychowawcami udała się do miejscowej kręgielni, aby wziąć udział w zawodach sportowych. Dla niektórych uczestników była to pierwsza wizyta w tym miejscu. Jednak dzięki duchowi rywalizacji i determinacji, oczywiście w zgodzie z zasadami fair play, osiągnęli wysokie wyniki. Na zakończenie rozgrywek najlepsi gracze otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Przedsięwzięcie przebiegało w miłej i wesołej atmosferze. Sprzyjało integracji młodzieży, która na co dzień uczy się w różnych szkołach i praktyczną naukę zawodu odbywa w różnych zakładach praktyk. Uczestnicy mają nadzieję, iż takie spotkania będą odbywały się cyklicznie.  

inkreg2 Uczestnicy zawodów.
inkreg3 Rozgrywki sportowe.
inkreg4 Zwycięzcy zawodów w kategorii chłopców i dziewcząt wraz z wychowawcą.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007