OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PASJA I TALENT = CIEKAWY BIZNES

20 października 2016 roku Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem zorganizował spotkanie z przedsiębiorczym młodym człowiekiem, który wykorzystując swoje hobby z powodzeniem prowadzi działalność gospodarczą.

Przedsiębiorca zaprezentował uczniom liceum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem zakres działalności firmy. Opowiadał jak budował kapitał, w skuteczny sposób zarządzał własnym czasem, sam dla siebie był szefem. Posługując się przykładami z życia opisywał zasady prowadzenia biznesu. W trakcie wypowiedzi zapewniał młodzież, że potencjał jego firmy tkwi w budowaniu i utrzymywaniu dobrych kontaktów z klientami.

Pan Bartosz Turski zaciekawił uczniów przykładami realizacji pasji zawodowej, własnymi projektami – zdjęciami z sesji ślubnych. Przedstawił próbki swoich umiejętności, efekt wielu lat pasji, zdobywania wiedzy i praktyki. Mówiąc o własnym działaniu biznesowym zachęcał młodych ludzi do realizacji marzeń i odwagi do podejmowania ryzyka. Oczywiście, spotkanie z fotografem zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.

Nauka przedsiębiorczości poprzez spotkanie z pracodawcą, zainicjowana przez pośrednik Punktu Pośrednictwa Pracy w Nowem Annę Suberlak, umożliwiła młodzieży poznanie praktycznych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

biznes 1 Spotkanie z przedsiębiorcą PPP Nowe zorganizowało we współpracą z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem.
biznes 2 Pan Bartosz Turski prezentował fotografie własnego autorstwa.
   

 

           

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007