OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SPOTKANIE WOJEWÓDZKIEJ RADY MŁODZIEŻY OHP W BRODNICY

22 października Hufiec Pracy w Brodnicy po raz kolejny  był gospodarzem Spotkania Wojewódzkiej Rady Młodzieży OHP.  Spotkanie odbyło się w budynku Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.  

Podczas spotkania  młodzież zaangażowana w działalność samorządową w swoich jednostkach prezentowała  plany działalności w bieżącym roku szkolnym.  Młodzi ludzie zamierzają w tym roku skoncentrować się na pomocy osobom starszym oraz integracji z najmłodszymi, duża część jednostek chce także wspierać schroniska dla zwierząt.

Po prezentacjach odbyły się wybory do Zarządu Wojewódzkiej Rady Młodzieży. W wyniku głosowania Przewodniczącą Rady Młodzieży została Wiktoria Mądraszewska – uczestniczka Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Toruniu, jej Zastępcą Patrycja Wieczyńska z hufca brodnickiego, Sekretarzem Weronika Górska z Inowrocławia. W skład Wojewódzkiego Klubu Aktywnych weszli: Maciej Kosiorowski z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu, Agnieszka Bartoszak z hufca inowrocławskiego oraz  Zuzanna Leniak z Brodnicy.

Młodzież uczestniczyła w warsztatach integracyjnych oraz doskonalących umiejętności pracy w grupie, podczas których trzeba było wykazać się pomysłowością, sprytem oraz dużym zaangażowaniem. Na zakończenie każdy z zespołów przygotowywał pamiątkową lampkę DIY z wykorzystaniem plastrów drewna i gałęzi. Młodzież opuszczała Brodnicę z głowami pełnymi pomysłów i inspiracji do działania.

WRM14  
WRM1 WRM2
WRM4 WRM5
WRM6 WRM7
WRM8 WRM9
WRM10 WRM11
WRM12 WRM13
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007