Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

RAJD PIECZONEGO ZIEMNIAKA

        W dniu 22 października 2016 roku w ramach porozumienia z oddziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w Inowrocławiu uczestnicy  Hufca Pracy wzięli udział w ,,Rajdzie Pieczonego Ziemniaka”.

      Młodzież pod opieką wychowawcy wspólnie pokonała trasę z Inowrocławia, przez Turzany, do Balczewa. Pomimo niekorzystnej pogody, czynny wypoczynek na świeżym powietrzu sprawił uczestnikom wiele radości, pozwalając poznać ciekawe zakątki pobliskich miejscowości. Organizatorzy rajdu przygotowali również  wiele atrakcji wśród, których był konkurs na oryginalnego ludzika z ziemniaka. Na zakończenie wspólnie spędzonego dnia, wszyscy udali się na specjalnie przygotowane na tę okazję ognisko, połączonego z pieczeniem ziemniaków. 

Podczas rajdu wychowawcy z  inowrocławskiego hufca – Katarzyna Maj i Dariusz Dulak otrzymali od Ministerstwa Sportu i Turystyki dyplomy uznania za działalność dydaktyczną w zakresie turystyki i krajoznawstwa wśród młodzieży.

     Przedsięwzięcie miało na celu propagowanie wśród młodzieży jednej z form aktywnego wypoczynku, jakim jest turystyka piesza. Uczestnicy mieli również możliwość w ciekawy sposób spędzić  czas wolny obcując z przyrodą.

rajd2 Wychowawca wraz z młodzieża zaraz po otrzymaniu dyplomów uznania od Ministerstwa Sportu  i Turystyki.
rajd1 W oczekiwaniu na pieczone ziemniaki.
rajd3 Uczestnicy rajdu

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007