OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ

19 października 2018 roku w inowrocławskim Młodzieżowym Centrum Kariery odbyło się spotkanie z pracodawcą.

Przedstawicielka Firmy CTDP Sp. z o. o. z Torunia zaprezentowała ofertę pracy na stanowisku „Specjalista ds. rozwiązań T-Mobile”. Wysoka frekwencja osób uczestniczących w spotkaniu świadczyła o tym, że proponowane stanowisko cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych ludzi. Praca jako konsultant telefoniczny daje młodzieży szansę na rozwijanie umiejętności interpersonalnych i marketingowych oraz  bycia otwartym na ludzi. Przedstawicielka Firmy CTDP w trakcie indywidualnych rozmów z kandydatami przedstawiła szczegółowo ofertę pracy, omówione zostały warunki zatrudnienia oraz wymagania dotyczące tego konkretnego stanowiska.

Pracodawca oprócz stabilnego zatrudnienia zachęca zainteresowanych do podjęcia pracy również bonusami. Do tych bonusów należą: darmowe kursy języka angielskiego, karta Multisport, konkursy z super nagrodami i wiele innych. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zapewniony transport do miejsca pracy jak i również dodatkowe bonusy sprawiły, że oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Kilka rozmów zakończyło się podpisaniem umowy z pracodawcą.

Po indywidualnych rozmowach, pośrednik pracy z inowrocławskiego MCK informowała uczestników o usługach jakie świadczy Młodzieżowe Centrum Kariery, a także wspólnie z młodzieżą wypełniła ankietę poszukującego pracy.

PRAC1 PRAC2

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007