OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO WE WŁOCŁAWKU

Dnia 27 i 28 października uczestnicy Hufca Pracy we Włocławku rywalizowali w Turnieju Tenisa Stołowego połączonym z konkursem wiedzy o sporcie pn. „Letnie igrzyska olimpijskie w Rio 2016”.

Eliminacje wstępne  rozegrano na terenie ZS WSO „Cogito” pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego – Anny Bracisiewicz oraz Macieja Żywiczki  oraz  w świetlicy środowiskowej 2-5 Hufca Pracy. Rozgrywki finałowe odbyły się we włocławskim hufcu.

Do konkursu wiedzy o Igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro  przystąpiło 9 uczestników. Najlepszym okazał się Łukasz Czyżewski, drugie miejsce zajął Daniel Osiński, a trzecie Paweł Przystałowski.

Turniej tenisa stołowego rozgrywany był w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Mecze toczyły się systemem „każdy z każdym”, do 2 wygranych setów, każdy do 11 punktów. I miejsce w turnieju  tenisa stołowego w kategorii dziewcząt zajęła Magdalena Gołębiewska, drugie – Katarzyna Ziółkowska,  a trzecie Wiktoria Piątkowska. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął  Łukasz Czyżewski, drugie Patryk Czyżewski , a trzecie Patryk Szczepański. Zwycięzcy oraz uczestnicy, którzy zajęli II i III miejsca w turnieju tenisa otrzymali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy, a wszyscy zawodnicy  otrzymali słodkie upominki. Celem zawodów było propagowanie sportowego trybu życia, zdrowej, sportowej rywalizacji oraz wyłonienie reprezentantów włocławskiego hufca, którzy będą reprezentować jednostkę podczas Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego, który odbędzie się w Bydgoszczy.

TEN1 Mecze w kategorii chłopców.
TEN5 Wręczenie nagród.
TEN6 Uczestnicy turnieju chłopców z opiekunami.

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007