OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WOJEWÓDZKI  TURNIEJ  PIŁKI  SIATKOWEJ

W dniu 26 października 2016 roku w hali sportowej przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Młodzieży OHP.

W turnieju uczestniczyły reprezentacje wszystkich jednostek organizacyjnych Kujawsko- Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy - drużyny Ośrodka  Szkolenia i Wychowania w Grudziądzu oraz Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu i Hufców Pracy w Brodnicy, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Włocławku.

Reprezentacje były mieszane i  składały się z 8 zawodników - 4 dziewcząt i 4 chłopców. Jednocześnie na boisku grało 6-osób, w tym minimum 3 dziewczęta. Mecze rozgrywane były w 2 grupach, jednocześnie na dwóch boiskach. Następnie zwycięzcy rozgrywek grupowych w bezpośrednim meczu zagrali i I miejsce w Turnieju, o III miejsce drużyny, które uplasowały się na II miejscach, natomiast o V miejsce drużyny z III miejsc w grupie.

Najlepszą drużyną Turnieju została po zaciętym meczu drużyna Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu przed drezyną Hufca Pracy w Bydgoszczy, natomiast III miejsce zajęła drużyna Hufca Pracy w Inowrocławiu.  

Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Wojewódzkiego Komendanta, medale oraz nagrody rzeczowe, natomiast laureaci II i III miejsca puchary i medale.  

Specjalną nagrodę dla najlepszej zawodniczki i zawodnika Turnieju ufundował Poseł na Sejm RP Paweł Szramka. Otrzymała ją Magdalena Krajewska z hufca bydgoskiego oraz Mateusz Beck z Hufca toruńskiego.

Impreza przebiegała w sportowej, miłej atmosferze, podczas zawodów panowała dyscyplina i zasady „fair play”. Młodzież doskonale bawiła się zarówno na boisku, jak i poza nim nawiązując nowe znajomości i przyjaźnie.

SIAT6 Zwycięzcy Turnieju - druzyna Środowiskowego Hufca Pracy w Toruniu.
SIAT4 Dekoracja laureatów III miejsca - hufca inowrocławskiego.
SIAT5 Puchar dla drużyny hufca bydgoskiego za zajęcie II miejsca w Turnieju wręczał Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Brodnicy Jacek Gniadkowski, st. specjalista WK OHP Małgorzata Tokarska oraz Komendant Hufca Pracy w Brodnicy Dariusz Malinowski.
SIAT7 Najlepsza zawodniczka Turnieju - Magdalena Krajewska odbiera gratulacje od sędziego zawodów.
SIAT8 Specjalna nagrodę dla najlepszego zawodnika Turnieju z rąk Posła na Sejm RP Pawła Szramka otrzymuje Mateusz Beck - reprezentant hufca toruńskiego.
SIAT2 Mecz o III miejsce Włocławek- Inowrocław.
SIAT1 Mecz o V miejsce: Grudziądz - Brodnica.
SIAT3 Mecz finałowy: Toruń- Bydgoszcz.

   

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007