OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

GIEŁDA PRACY W BYDGOSZCZY

W dniu 22 listopada 2018 roku w bydgoskim Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży odbyła się giełda pracy dla osób zainteresowanych pracą na stanowisku inwentaryzatora.

Młodzież podczas spotkania z reprezentantką firmy RGIS zapoznała się ze specyfiką pracy inwentaryzatora, zakresem obowiązków oraz zasadami wynagradzania. Omówiony został też harmonogram i czas pracy. Uczestnicy chcący uzyskać szczegółowe informacje mogli zadawać pytania, na które pracodawca udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Dla osób, chcących skorzystać z oferty zatrudnienia przeprowadzone zostało przeszkolenie w zakresie obsługi skanera. Była też możliwość praktycznego wykorzystania nabytej wiedzy poprzez wykonanie ćwiczeń polegających na zliczaniu towaru. Na zakończenie giełdy każdy wypełnił dokumentację oraz określił swoją dyspozycyjność do pracy.

Giełda była też doskonałą okazją do przedstawienia działalności CEiPM w Bydgoszczy. Pośrednik pracy zapoznała młodzież z zasadami korzystania z ofert Młodzieżowego Biura Pracy. Poinformowała również o możliwości wyjazdów zagranicznych do pracy w ramach EURES. Krótko omówiono czym zajmuje się Mobilne Centrum Informacji Zawodowej oraz na jakie szkolenia realizowane są aktualnie w CEiPM.

GPB 1 Pracodawca przedstawia harmonogram inwentaryzacji
GPB 2 Ćwiczenia z wykorzystaniem urządzeń skanujących
GPB 3 Uczestniczka giełdy w trakcie ćwiczeń

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007