OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

PROFESJONALNY POKAZ GRY W TENISA STOŁOWEGO

Dzień 21 listopada 2017 roku, w Środowiskowym Hufcu Pracy w Toruniu, upłynął pod znakiem tenisa stołowego.

Gościem Hufca był Kazimierz Wiszowaty, trener K.S. Gotyk Toruń, Wicemistrz Polski seniorów w grze deblowej i wielce utytułowany trener, który do swoich osiągnieć może zaliczyć wygraną w Pucharze Polski w kategorii seniorów, wicemistrzostwo Europy juniorów oraz czterokrotne mistrzostwo Polski w kategorii juniorów. Spotkanie zostało zorganizowane przez Damiana Rabażyńskiego, stażystę Wojewódzkiej Komendy OHP w Toruniu.

Trener Wiszowaty wraz z Jakubem Maruszakiem i Emilią Maruszak,  zawodnikami Klubu Gotyk,  przeprowadzili profesjonalną lekcję gry w tenisa stołowego. Emilia Maruszak to mistrzyni i wicemistrzyni województwa Kujawsko – Pomorskiego w kategorii żak. Natomiast Jakub Maruszak to wicemistrz  Naszego województwa w kategorii kadet. Spotkanie przebiegało w iście sportowej rywalizacji, ponieważ młodzież ze Środowiskowego Hufca Pracy  mogła zaprezentować swoje umiejętności na tle zawodników z K.S. Gotyk. Pokaz, wraz z lekcją gry, jest swoistym testem zdolności dla toruńskich uczestników ŚHP przed zbliżającym się Wojewódzkim Turniejem Tenisa Stołowego Młodzieży OHP w Bydgoszczy.

K. S. Gotyk  Toruń powstał na początku 2017 roku i pod okiem fachowej kadry trenerskiej szkoli w Toruniu nowych adeptów sztuki gry w tenisa stołowego. Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Toruniu,   serdecznie dziękuje Prezesowi klubu „Gotyk”, Panu Krzysztofowi Afrykańskiemu za współpracę klubu z ŚHP w Toruniu.

DSC08826 Uczestnicy spotkania.
DSC08804 DSC08808
DSC08808 DSC08820
   
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007