OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA „W POSZUKIWANIU ZAWODU”

Dnia 14 listopada 2018 roku Punkt Pośrednictwa Pracy w Golubiu-Dobrzyniu zorganizował wycieczkę zawodoznawczą do firmy Vorwerk Autotec Polska w Brodnicy. W wycieczce brali udział uczniowie klas III zawodowych z Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu.

Przedstawiciele firmy działu kadr przedstawili ofertę zatrudnienia i jej  warunki.  Firma umożliwia pracę, która daje młodym ludziom szansę na stabilizację oferując umowy o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym, Pracodawca oprócz stabilnego zatrudnienia zachęca zainteresowanych do podjęcia pracy również benefitami. Do tych bonusów należą: darmowy dojazd z miejscowości oddalonych do ok. 30 km, karta Multisport, wyżywienie z ciepłym posiłkiem za symboliczną „złotówkę” i bogate zaplecze socjalne. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, zapewniony transport do miejsca pracy jak i również dodatkowe bonusy sprawiają, że oferta zatrudnienia jest konkurencyjna i  wzbudziła zainteresowanie wśród uczestników.

Podczas spotkania przedstawiciel firmy ds. zarządzania produkcją opowiedział historię oraz działalność globalną firmy. Firma Vorwerk jest producentem i eksporterem wysokiej jakości części gumowo-metalowych oraz gumowych do zespołów jezdnych, modułów uszczelniających i tłumiących drgania dla producentów samochodów r (BMW, VW/AUDI, DAIMLER, General Motors) oraz ich poddostawców na całym świecie.

Po prezentacjach pracowników młodzież miała okazję wejść na halę produkcyjną i zobaczyć maszyny, produkowane części oraz pracę zza kulis.

vol Przedstawiciel działu kadr podczas omówienia oferty zatrudnienia
vol2 Wycieczka po hali produkcyjnej
vol3 Pracownik produkcji omawia sposób wytwarzania poszczególnych elementów

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007