Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

NA JUBILEUSZOWYM WERNISAŻU

W środowe  popołudnie 23 listopada 2016 Salę Kameralną Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włocławku wypełnili entuzjaści sztuk plastycznych, wśród nich była liczna grupa młodzieży z włocławskiego Hufca Pracy z wychowawcami.

Okazją do tego spotkania, było15-lecie Regionalnego Stowarzyszenia  Artystów „Wło- Art”. W tym miejscu należy przypomnieć, że Wło-Art” jest Stowarzyszeniem, które na mocy porozumienia, od wielu lat współpracuje z włocławskim  Hufcem Pracy. Za tę wieloletnią współpracę prezes Stowarzyszenia – Jadwiga Jaroszewska obdarowała Hufiec Pracy obrazem ilustrującym zachód słońca, jednej z włocławskich artystek.   Uroczysty Jubileusz rozpoczęła dyrektor MBP we Włocławku,  Elżbieta Zaborowska, która również zaprosiła  młodzież  z Hufca Pracy we Włocławku na tę uroczystość. Wernisaż malarstwa był wspaniałą okazją dla uczestników hufca pracy, aby rozbudzić w sobie pasje twórcze. 

Celem przedsięwzięcia było propagowanie wśród uczestników OHP twórczego działania, kreatywności i aktywności, a także pogłębienie pasji twórczych, do których uczestnicy mieli wspaniałą okazję podczas trwania jubileuszu.  Młodzież Hufca Pracy we Włocławku po raz kolejny brała udział w takim przedsięwzięciu i znów mogła  delektować  się  malarstwem sztalugowym, rękodziełem, rzeźbą, haftem oraz wspaniałą grafiką. 

   
WER2 Uczestnicy z wychowawcami i podarowanym obrazem od WŁO- ART-u
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007