OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ŁĄCZYMY POKOLENIA PODCZAS ŚWIĄTECZNYCH WARSZTATÓW

W dniu 8 grudnia 2017 r. młodzież z inowrocławskiego hufca brała udział w zajęciach zorganizowanych w ramach inicjatywy „Łączymy pokolenia”. Tym razem podczas spotkania przygotowywano ozdoby świąteczne.

Warsztaty rozpoczęły się pogadanką na temat świąt i tradycji z nimi związanych. Następnie uczestnicy hufca udzielali instruktażu dotyczącego wykonywania kolejnych zadań. Maluchy świetnie radziły sobie z tworzeniem choinek z szyszek i styropianowych bałwanków. Młodzież dzięki dużemu zaangażowaniu umożliwiła trzecioklasistom odkrycie różnorodnych technik plastycznych. Stało się to okazją do poznania kreatywności dzieci, ponieważ wykazały się oryginalnymi pomysłami. Podczas pracy, mali twórcy mieli możliwość wyrabiania umiejętności organizowania warsztatu pracy oraz ekonomicznego wykorzystania materiałów.

Na koniec spotkania efekty twórczości zostały uwiecznione na pamiątkowym zdjęciu. Po raz kolejny okazało się, że własnoręcznie wykonane dzieło daje satysfakcję i sprawia radość. W ramach podziękowania  trzecioklasiści zagrali dla starszych kolegów koncert na tubach.

LP 2 Uczestnicy podczas instruktażu
LP 1 Wykonywanie ozdób świątecznych
LP 3 Pamiątkowe zdjęcie z bałwankami własnoręcznie wykonanymi

 

 

          

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007