OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

RODZINNE MIKOŁAJKI W MINISTERSTWIE

W dniu 6 grudnia 2017 roku w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej odbyły się „Rodzinne Mikołajki” dla dzieci, w których uczestniczyła kadra Kujawsko-Pomorskiej WK OHP.  W prawdziwie świątecznej scenerii, na dzieci czekał św. Mikołaj w otoczeniu upominków, unoszących się balonów, rozwieszonych świątecznych łańcuchów i kolorowo przystrojonych choinek. Każde z dzieci po wejściu do Ministerstwa otrzymało czapeczkę św. Mikołaja i okolicznościową pieczątkę na rękę. Na uczestników czekała moc atrakcji. Dzieci mogły spotkać się  z Mikołajem,  uczestniczyć w warsztatach plastycznych i artystycznych, które polegały na robieniu dekoracji, malowaniu koszulek i buzi czy dekorowaniu ciastek. Ponadto dzieci korzystały z usług „mini-zakładu” fryzjerskiego oraz Fotobudki, w której pociechy mogły zrobić sobie zdjęcie na dowolnie wybranym tle, a następnie zabrać je do domu.

W trakcie  „Rodzinnych Mikołajek w Ministerstwie Rodziny” zabrała także głos Wojewódzki Komendant Ochotniczych Hufców Pracy Pani Małgorzata Taranowicz, która wraz z życzeniami świątecznymi na ręce Pani Minister przekazała świąteczny upominek. Pani Minister Elżbieta Rafalska podziękowała kadrze OHP, a w szczególności Wojewódzkiemu Komendantowi OHP Pani Małgorzacie Taranowicz za przygotowanie tak wielu atrakcji dla dzieci.

Podczas mikołajkowej zabawy dzieci miały możliwość spotkać się i zrobić wspólne, pamiątkowe zdjęcia z Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Panią  Elżbietą Rafalską.

W uroczystym  spotkaniu wzięło udział ok. 100 dzieci z rodzin wielodzietnych i rodzin zastępczych. Wszystkie dzieci wróciły do domów z wspaniałymi  upominkami, a moc doznanych emocji zapewniła im piękne wspomnienia, których bardzo długo nie zapomną.

RMM 1 RMM2
RMM3 RMM4
RMM5 RMM6
RMM7 RMM8
RMM9 RMM10
RMM11 RMM12
RMM13 RMM14

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007