OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SPOTKANIE WIGILIJNE W BYDGOSZCZY

12 grudnia 2017 roku młodzież z bydgoskiego Hufca Pracy mogła poczuć przedświąteczną atmosferę zasiadając wraz z wychowawcami i zaproszonymi gośćmi do pięknie udekorowanego stołu wigilijnego.                                   

Wychowawcy zadbali o właściwą oprawę świątecznego spotkania. Wystrój pomieszczeń i tradycyjne potrawy wigilijne właściwie oddziaływały na atmosferę spotkania. Cukiernia Rem Marco, Cukiernia Staropolska oraz wychowawcy zadbali o słodki poczęstunek w postaci własnoręcznie upieczonych ciast. Młodzież powitała Pani Komendant  Justyna Słowik, która przekazała podziękowania kadrze hufca oraz podopiecznym bydgoskiego hufca za całoroczną pracę a także złożyła życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Młodzieży życzyła przeżycia świąt w radości i zadumie, a w nadchodzącym roku wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zrealizowania planów zawodowych. Kadrze natomiast oraz wszystkim  zaangażowanym w kształcenie i wychowanie uczestników OHP podziękowała za wkład pracy włożony na rzecz młodzieży. Po wystąpieniu Pani Komendant z programem artystycznym wystąpiła młodzież z bydgoskiej Rady Młodzieży. Atmosferę świąt podkreśliły odczytany fragment ewangelii św. Łukasza przez panią Komendant, przygotowane dania wigilijne, a także kolędy śpiewanie zarówno przez młodzież jak i kadrę. Po uroczystym posiłku, wspólnym słuchaniu i śpiewaniu kolęd, młodzież otrzymała świąteczne paczki, których sponsorem było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD – Przemysłówka z Bydgoszczy.

W tym samym dniu bydgoski Hufiec Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży miało przyjemność po raz kolejny gościć na spotkaniu wigilijnym emerytów OHP. Powitani zostali przez panią dyrektor CEiPM Ewę Chojnicką oraz komendant hufca Justynę Słowik. Po wzajemnym złożeniu życzeń, śpiewaniu kolęd oraz wspominaniu minionych, przepracowanych w OHP lat nastąpiło spożycie wigilijnych potraw.

SWB 1 Przywitanie uczestników spotkania wigiljnego i złożenie życzeń przez panią Komendant Hufca Pracy
SWB 2 Prezentacja świątecznego programu artystycznego przez członków Rady Młodzieży
SWB 3 Uczestnicy podczas spotkania wigilijnego
SWB 4 Wspólne zdjęcie        

                 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007