OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SPOTKANIE WIGILIJNE W INOWROCŁAWSKIM HUFCU PRACY

       W dniu 12 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie wigilijne dla uczestników i kadry wychowawczej inowrocławskiego Hufca Pracy. Nie zapomniano również o emerytowanych pracownikach, którzy wiele lat  życia poświęcili pracy z młodzieżą w Ochotniczych Hufcach Pracy. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Czesław Marczak, który pełnił przez długi czas stanowisko komendanta inowrocławskiej jednostki. W sposób niezwykle ciekawy opowiedział o swojej długoletniej pracy     i historii związanej z inowrocławskimi junakami. Komendant Hufca Pracy pani Ilona Gołębiewska złożyła przybyłym życzenia zdrowych i pogodnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz wszystkiego co najlepsze w zbliżającym się  2018 roku. Życzenia w imieniu swoim i nauczycieli przekazała również pani Elżbieta Andryszak -  Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inowrocławiu.

    Radosna i przepełniona świątecznym nastrojem atmosfera skłoniła wszystkich do refleksji  i wspomnień związanych   z mijającym rokiem.

SW 1 Życzenia dla uczestników i ich rodzin przekazała w imieniu swoim i kadry pani Ilona Gołębiewska – Komendant Hufca oraz pani Elżbieta Andryszak -  Dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Inowrocławiu.
SW2 Grupa uczestników z kadrą Hufca Pracy oraz emerytowanym komendantem panem Czesławem Marczakiem.

  

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007