Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WOJEWÓDZIE SPOTKANIE WIGILIJNE W GRUDZIĄDZU

Zgodnie z wieloletnią tradycją w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu odbyło się Wojewódzkie Spotkanie Wigilijne.

W spotkaniu uczestniczyła młodzież, kierownicy jednostek organizacyjnych WK OHP, kierownictwo Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP na czele z Wojewódzkim Komendantem OHP Małgorzatą Taranowicz oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z OHP.

Uroczystość rozpoczęła Kierownik OSiW Hanna Błażejewska witając zaproszonych gości. Następnie Wojewódzki Komendant OHP Małgorzata Taranowicz złożyła wszystkim życzenia wszelkiej pomyślności z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

W uroczystą atmosferę świąt wprowadziło wszystkich przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez młodzież Hufca Pracy we Włocławku. Tegoroczne jasełka były odegrane w konwencji teatru cieni, część akcji działa się za białą oświetloną światłem zasłoną z rzucanymi na nią cieniami postaci, Ekspresyjnym obrazom towarzyszyła znakomicie dobrana muzyka refleksyjna i kolędowa.

Następnie odbył się występ muzyczny zaproszonego gościa – Marty Porębnej, która zaśpiewała kolędy oraz zagrała piękne świąteczne utwory na skrzypach.

Uczestnicy zadbali o świąteczny nastrój poprzez mikołajkowe stroje.

Kulminacyjnym momentem było wzajemne składanie sobie życzeń. Spotkanie odbyło się w podniosłej atmosferze przy wigilijnym stole, na którym nie zabrakło potraw wigilijnych przygotowanych przez uczestników warsztatu gastronomicznego.

Uczestnicy spotkania oddali się nastrojowej, uroczystej atmosferze wigilijnego wieczoru.

 

spot5  

W uroczystą atmosferę świąt wprowadziło wszystkich przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez młodzież Hufca Pracy we Włocławku,

spot2 która przygotowała jasełkowy teatr cieni.
spot1 Wojewódzki Komendant Małgorzata Taranowicz życzyła wszystkim  spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
spot3 W spotkaniu uczestniczyła młodzież, kierownicy jednostek organizacyjnych WK OHP, kierownictwo Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP na czele z Wojewódzkim Komendantem OHP Małgorzatą Taranowicz oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z OHP.
spot7 Występ muzyczny zaproszonego gościa.
spot8 Życzenia od młodziezy Hufca Pracy we Włocławku.
   
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007