OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ŚWIĄTECZNE TARGI EDUKACJI I PRACY W RADZIEJOWIE

 7 grudnia 2016 roku Młodzieżowe Centrum Kariery w Radziejowie  zorganizowało Targi Edukacji i Pracy. Targi odbyły się w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Radziejowie. Adresatami przedsięwzięcia była młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osoby bezrobotne i poszukujące pracy powiatu radziejowskiego.

Celem organizacji Targów było umożliwienie uzyskania informacji młodzieży na temat oferty edukacyjnej prezentowanej przez szkoły ponadgimnazjalne, policealne oraz wyższe. Młodzież stojąca przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej mogła zapoznać się bezpośrednio z ofertą wybranej szkoły bądź uczelni. Natomiast młodzież bezrobotna i poszukująca pracy mogła skorzystać z pomocy w poszukiwaniu pracy wraz z możliwością uzyskania informacji o zatrudnieniu poprzez osobisty kontakt z pracodawcami oferującymi miejsca pracy jak i też pośrednikami pracy MCK i PUP.

Wśród wystawców byli: Kujawska Szkoła Wyższa z Włocławka, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy, Zespół Szkół Mechanicznych z Radziejowa, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego z Przemystki, Zespół Szkół i Placówek z Radziejowa, Uniwersytet Mikołaja Kopernika z Torunia, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy z Bydgoszczy, Collegium Medicum z Bydgoszczy, Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności z Łodzi, Wyższa Szkoła Gospodarki z Bydgoszczy, Centrum Szkoleniowe Służb Ochrony Delta z Włocławka, Centrum Nauki i Biznesu Żak z Włocławka, Zespół Szkół Mechanicznych z Radziejowa, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego z Przemystki, Zespół Szkół i Placówek z Radziejowa, Promedica 24,Regionalne Biuro Oriflame, Firma Trabo, Powiatowy Urząd Pracy z Radziejowa, Wojska Komenda Uzupełnień z Włocławka.

Młodzież chętnie korzystała również z porad Młodzieżowego Centrum Kariery z Radziejowa, Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej z Włocławka, a także zapoznawała się ze stoiskiem EURES-Sieć Europejskich Ofert Pracy.

SWTAR3 Młodzież stojąca przed wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej mogła zapoznać się bezpośrednio z ofertą wybranej szkoły bądź uczelni.
SWTAR1 Rozpoczęcie Targów
SWTAR4 Młodzież zwiedzająca stoiska wystawców
   

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007