OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

W NOWEM O WYBORACH I PRZYSZŁOŚCI – TARGI 2017

Dnia 4 grudnia 2017 roku Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem nad Wisłą zorganizował w ramach współpracy z miejscowym Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Targi Edukacji i Pracy pod hasłem: „Twój wybór, Twoja przyszłość”.

Przedsięwzięcie odbyło się w siedzibie szkoły, skierowane było do uczniów,  mieszkańców, absolwentów, wszystkich zainteresowanych dokształcaniem, zdobyciem nowych kwalifikacji, czy poszukujących pracy. Targi Edukacji i Pracy zostały rozreklamowane w lokalnej społeczności plakatami i zaproszeniami w prasie oraz internecie tak by dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych, docelowych odbiorców.

Uczestnicy spotkania mogli zapoznać się z ofertą: Powiatowego Urzędu Pracy w Świeciu, Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy, Bydgoskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Kwidzynie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Świeciu, Pomorską Fabrykę Mebli KLOSE  Sp. z o.o., Centrum Szkoleniowego Służb Ochrony DELTA, Technikum Kolejowego im. Mikołaja Kopernika  w Bydgoszczy, MrGarden Sp. z o. o. Zakładu Produkcji Drewnianej Architektury w Grudziądzu,

Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Twoja Szkoła, Wyższej Szkoły Demokracji w Grudziądzu, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Kujawsko–Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, Sherpa International Force Sp.zo.o. i Powiatowej Biblioteki Publicznej  w Świeciu. Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Bydgoszczy i Punkt Pośrednictwa Pracy w Nowem nad Wisłą przy swoim stoisku promowali zakres własnej działalności oraz zachęcali do współpracy podczas bezpośredniego kontaktu z młodzieżą.

Każdy uczestnik targów mógł znaleźć coś dla siebie. Tego typu przedsięwzięcia stanowią okazję do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą. A nowe doświadczenia zwiększają kapitał młodzieży w przyszłość, niezbędny w dalszej ścieżce edukacyjno – zawodowej.

TWN 1 Stoisko z zakresu doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy CEiPM Bydgoszcz
TWN 2 Targi Edukacji i Pracy w Nowem
TWN 3 Stoisko przedstawicieli środowiska pracodawców


 

 

:

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007