OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA DO APATORA

19 grudnia Młodzieżowe Centrum Kariery  zorganizowało wycieczkę zawodoznawczą dla młodzieży z OSiW w Grudziądzu do firmy APATOR S.A. Firma działa w Ostaszewie pod Toruniem w branży metrologicznej, dostarczając na rynek wysokiej klasy urządzenia oraz systemy pomiarowe: elektroniczne liczniki energii elektrycznej oraz przeliczniki elektroniczne do ciepłomierzy.

Pierwszym, bardzo ważnym etapem wycieczki było szkolenie z zasad bezpieczeństwa, prowadzone w sali konferencyjnej przez inspektora d/s BHP. Uczestnicy bowiem mieli się przemieszczać się po kolejnych działach produkcyjnych firmy i przy maszynach linii technologicznych.

Uczestników wycieczki oprowadzał po firmie specjalista ds. rekrutacji i rozwoju oraz inżynier produkcji

Bardzo ciekawie opowiadali o każdym stanowisku pracy i o kolejnych procesach produkcyjnych. Młodzież z bliska oglądała pracujące maszyny.

Firma APATOR zapewnia pracownikom niezbędne narzędzia pracy oraz warunki do komfortowego i bezpiecznego wykonywania powierzonych obowiązków. Dba o ciągły rozwój, o przyjazną atmosferę w pracy, oraz integrację pracowników na polu pozazawodowym.

zaw1 zaw2
   
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007