OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WIGILIJNE SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI HUFCA WE WŁOCŁAWKU

W dniu 16 grudnia bieżącego roku w ramach działań Klubu Absolwenta w świetlicy Hufca Pracy we Włocławku po raz kolejny zapanował świąteczny nastrój.

W czwartkowe popołudnie przy udekorowanym stole, świecącą choinką i kolędami w tle zasiedli wspólnie absolwenci Hufca Pracy a także kadra hufca. Wspomnieniom i rozmowom w radosnej atmosferze  pełnej ciepła nie było końca. Oprócz tradycyjnego przełamania się opłatkiem, słodkiego poczęstunku, nie mogło zabraknąć także upominków przygotowanych przez obecnych uczestników hufca. Spotkanie przy udekorowanym świątecznie stole stworzyło okazję do powrotu myślami do czasów pobytu w hufcu, a także do rozmów na temat losów naszych byłych uczestników i wymiany doświadczeń.

Spotkanie w ramach działań Klubu Absolwenta na stałe wpisało się w kalendarz życia hufca. Takie wydarzenia umacniają więzi pomiędzy kadrą hufca a byłymi uczestnikami a także integrują ze sobą środowisko Absolwentów. Spotkanie zakończyło się zapewnieniem ze strony gości, że w przyszłym roku znów się spotkamy, aby wspólnie kolędować i wspominać historie z życia hufca.

ABS1 Przy stole wigilijnym.
ABS2 Absolwenci hufca.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007