OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

KONERENCJA: OD PASJI DO KARIERY – ODKRYJ SWÓJ TALENT

Bydgoskie Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży 7 grudnia 2016 roku wystąpiło w roli Partnera Wspierającego przy organizacji Konferencji „Od pasji do kariery – odkryj swój talent”.

Wydarzenie odbyło się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych przez Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Konferencja podzielona została na dwie części podczas, których występowali przedstawiciele pracodawców z branży budowlanej, absolwenci szkoły, przedstawiciele szkół wyższych oraz uczniowie uczestnicy staży realizowanych w ramach programu Erasmus+. W pierwszej części poruszano kwestie związane z umiejętnościami zawodowymi, potrzebami rynku pracy oraz o spełnieniu w zawodzie.

Podczas drugiej części prelegenci omówili takie zagadnienia jak: zdobywanie kompetencji miękkich, trendy w rekrutacjach, zainteresowania jako droga do sukcesu, rozwijanie pasji. O doświadczeniach zawodowych i przełamywaniu barier w komunikacji zdobytych podczas staży zagranicznych mówili uczniowie, który w ostatnim roku uczestniczyli w projektach finansowanych w ramach Erasmus+.

KOB3 .CEiPM Bydgoszcz była Partnerem Wspierającym Konferencję „Od pasji do kariery – odkryj swój talent”.
KOB2 Uczennice ZSB podczas omawiania doświadczeń zdobytych podczas zagranicznego stażu.
KOB1 Uczestnicy konferencji
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007