OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

MIĘDZYKLASOWY QUIZ ZAWODOZNAWCZY W INOWROCŁAWIU

W dniu 30 listopada 2018 roku Młodzieżowe Centrum Kariery w Inowrocławiu  zrealizowało zaplanowane przedsięwzięcie jakim był „Międzyklasowy quiz zawodoznawczy”.

Konkurs skierowany był do uczestników 2-3 Hufca Pracy w Inowrocławiu, którzy jednocześnie kształcą się w Akademii Szkolnictwa AS w Inowrocławiu. Konkurs podzielony był na 3 rundy, w każdej 10 pytań. Uczestnicy mieli 30 sekund na wybranie prawidłowej odpowiedzi z trzech dostępnych. Pytania nie były łatwe, o czym przekonali się również uczniowie obecni na widowni, którzy kibicowali swoim kolegom i koleżankom. W przypadku remisu była przewidziana dogrywka, lecz po 3 rundach został wyłoniony zwycięski zespół. Walka była zacięta, a drużynę która zajęła drugie miejsce dzielił zaledwie jeden punkt od wygranej. Zwycięzcy bardzo się cieszyli z sukcesu, szczególnie że czekały na nich bardzo atrakcyjne nagrody – nowoczesne tablety. Natomiast wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali jako nagrody pocieszenia pendrivy. Po wręczeniu nagród oraz dyplomów doradca zawodowy odczytał uczniom prawidłowe odpowiedzi, wyjaśniając przy tym pojęcia, które sprawiły największe trudności.

Młodzież brała aktywny udział w zabawie, emocje były ogromne, udzieliły się nawet prowadzącym. Radość z wygranej i poziom zaangażowania młodzieży pokazuje iż tego typu inicjatywy są bardzo wskazane.

  

QUI2 Zespoły podczas udzielania odpowiedzi.
QUI1 Grupowe pamiątkowe zdjęcie z uczestnikami konkursu.
QUI3 Wręczenie nagród i dyplomów dla zwycięzców.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007