OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI

18 grudnia 2019 roku odbył się wojewódzki konkurs pn. „Mistrzostwa stylizacji paznokci w Ochotniczych Hufcach Pracy”.

Uczestnikami byli podopieczni jednostek opiekuńczo – wychowawczych i Klubów Absolwenta Kujawsko – Pomorskiej WK OHP. W konkursie wzięło udział 9 osób, które ukończyły kurs zawodowy „Wizaż i stylizacja paznokci połączony z regulacją brwi oraz przedłużeniem rzęs metodą 1:1”. Konkurs odbył się w Centrum Zdrowia, Urody i Fitness „ACTIVE & BEAUTIFUL” Katarzyna Bloch  w Inowrocławiu.

Każdy uczestnik zobowiązany był do startu w dwóch obowiązkowych kategoriach. Pierwszą z nich był  test sprawdzający wiedzę teoretyczną z zakresu stylizacji paznokci. Składał się z 20 pytań zamkniętych, a czas na jego rozwiązanie to 40 minut. Kategoria druga (praktyczna) to aplikacja manicure hybrydowego oraz wykonanie zdobienia dowolnymi produktami na obu dłoniach modelki w czasie do 90 minut. Temat przewodni konkursu to „Christmas Time”.

Komisja Konkursowa dokonała wyboru mistrzów stylizacji, kierując się m.in. takimi kryteriami, jak: posiadana wiedza teoretyczna (wyniki testów) oraz umiejętności praktyczne. Oceniany był kształt, długość paznokcia, obróbka jego powierzchni, aplikacja lakieru hybrydowego, poziom zaawansowania zdobienia, zgodność z zaproponowanym tematem, oryginalność zdobienia, wrażenia ogólne. Decyzje Komisji Konkursowej podejmowane były większością głosów oddanych przez członków Komisji Konkursowej.

W konkursie I miejsce zajął Filip Chodorowski tegoroczny absolwent bydgoskiego Hufca Pracy. II miejsce zajął Oskar Ziemkiewicz uczestnik Hufca Pracy w Inowrocławiu, II miejsce zajęła Agata Kubiak ubiegłoroczna absolwentka inowrocławskiego Hufca.

MS 4  
MS 2 MS 3
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007