OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

MOC MIKOŁAJKOWYCH ATRAKCJI W INOWROCŁAWSKIM HUFCU

W dniu 6 grudnia 2016 roku młodzież z Hufca Pracy w Inowrocławiu zaprosiła do udziału w  spotkaniu mikołajkowym dzieci wychowujące się w rodzinach zastępczych podlegających Powiatowemu Centrum Pomocy Rodzinie w Inowrocławiu.

Dla najmłodszych przygotowano dużo ciekawych niespodzianek w postaci gier i zabaw. Wspólne spędzanie czasu stało się doskonałą okazją do integracji i nawiązania nowych przyjaźni. Pomimo, że za oknami brak śniegu to świąteczny nastrój zagościł na stałe w inowrocławskim hufcu. Tradycyjnie jak co roku tego dnia panował szczególny klimat za sprawą wizyty św. Mikołaja, który nie zapomniał o upominkach dla dzieci, zarówno tych młodszych jak i starszych. Nie zabrakło radości, uśmiechów i dobrej zabawy. Wszyscy doskonale się bawili podczas quizów o tematyce świątecznej oraz wspólnego robienia łańcucha z kolorowego papieru, który zawisł na choince w świetlicy hufca.

Uradowane twarze maluchów potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i z niecierpliwością go oczekują. Każde dziecko przekazało mu własnoręcznie namalowany prezent, który chciałoby otrzymać.

 

MOC2 Pamiątkowe zdjęcie ze spotkania
MOC1 Młodzież podczas wspólnej zabawy Mikołajkowej z dziećmi

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007