Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

NA TARGACH PRZEDSIĘBIOCZOŚCI

6 grudnia na Hali Widowiskowo-Sportowej w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Targi Przedsiębiorczości organizowane w ramach projektu „Na dobry początek- rozwój przedsiębiorczości wśród młodzieży gimnazjalnej” przez Gminę Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu.

Targi adresowane były do uczniów gimnazjów z terenu Golubia-Dobrzynia. Podczas spotkania mieli oni możliwość zapoznać się z oferta Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Golubiu-Dobrzyniu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu oraz EURES. Wśród wystawców były stowarzyszenia lokalne, pracodawcy z terenu Golubia-Dobrzynia, instytucje samorządowe oraz szkoły ponadgimnazjalne, do których również pośrednik pracy Joanna Tabor starała się dotrzeć z ofertą Punktu. W trakcie imprezy przedstawiciel CEiPM Toruń Michał Banicki wygłosił prelekcję nt. działalności i oferty Ochotniczych Hufców Pracy.

Podczas targów zwiedzający zostali zachęceni do wzięcia udziału w konkursie Zeszyty do kariery oraz do rejestracji w Punkcie Pośrednictwa Pracy na kolejny rok.

PRZED1 Pośrednik Pracy Joanna Tabor podczas prezentowania oferty Punktu.
przed3 Michał Banicki podczas prelekcji.
przed2 Podziękowania dla Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Toruniu, Punktu Pośrednictwa Pracy w Golubiu-Dobrzyniu.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007