OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „MÓJ ROZWÓJ ZAWODOWY”

13 grudnia br. w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Golubiu-Dobrzyniu rozstrzygnięto konkurs „Mój rozwój zawodowy”.

Konkurs został zaplanowany z uwagi na kształtowanie wśród młodzieży świadomości dotyczącej planowania drogi zawodowej. Przedsięwzięcie skierowane było do uczniów Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu, Gimnazjum im. Czesława Miłosza w  Nowej Wsi, Zespołu Szkół Nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu i Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu, a także do osób poszukujących pracy. Do udziału w konkursie zachęcano młodzież podczas zajęć w szkołach ,  a także za pomocą plakatów promujących przedsięwzięcie, rozwieszanych w szkołach i Powiatowym Urzędzie Pracy w Golubiu-Dobrzyniu.  

Przedmiotem konkursu było wykonanie plakatu w grafice komputerowej związanego z planowaniem przyszłego zawodu. Prace można było nadsyłać w formie elektronicznej lub dostarczyć osobiście do Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Golubiu-Dobrzyniu.

Dzięki współpracy z nauczycielami Zespołu Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu nagrodzone zostały  prace uczniów Technikum Informatycznego klas II i III, spośród których wyłoniono trzech laureatów. Zwycięzcami zostali: I miejsce- Adrian Rapant, II miejsce – Jakub Czechowski, III miejsce – Igor Gurtowski. Wszyscy laureaci otrzymali cenne nagrody.

z1 G-D Laureaci z organizatorem konkursu.
z2 G-D Nagrodzone prace.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007