OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SPOTKANIE WIGILIJNE W BYDGOSZCZY

14 grudnia bieżącego roku młodzież z bydgoskiego hufca mogła poczuć przedświąteczną atmosferę zasiadając wraz z wychowawcami do pięknie udekorowanego stołu wigilijnego.                                   

Wychowawcy zadbali o właściwą oprawę świątecznego spotkania. Wystrój pomieszczeń i tradycyjne potrawy wigilijne właściwie oddziaływały na atmosferę spotkania. Cukiernia Rem Marco oraz wychowawcy zadbali o słodki poczęstunek w postaci własnoręcznie upieczonych ciast. Spotkanie rozpoczęła pani Komendant Justyna Słowik, która powitała młodzież dziękując za całoroczną pracę życząc jednocześnie przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w radości i zadumie, a w nadchodzącym roku wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zrealizowania planów zawodowych. Kadrze a także wszystkim  zaangażowanym w kształcenie i wychowanie uczestników OHP przekazała podziękowania za wkład pracy włożony na rzecz młodzieży. Po wystąpieniu pani Komendant,  grupa młodzieży bydgoskiego hufca zaprezentowała świąteczny program artystyczny. Atmosferę świąt podkreśliły przygotowane dania wigilijne, a także kolędy śpiewanie zarówno przez młodzież jak i kadrę. Po uroczystym posiłku, wspólnym słuchaniu i śpiewaniu kolęd, młodzież otrzymała świąteczne paczki, których sponsorem było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD – Przemysłówka z Bydgoszczy.

W tym samym dniu 2-2 Hufiec Pracy oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bydgoszczy miało przyjemność gościć na spotkaniu wigilijnym emerytów OHP. Emeryci przedstawili pokrótce swoje zawodowe sylwetki, po czym nastąpiło wzajemne składanie życzeń, śpiewanie kolęd, wspominanie minionych, przepracowanych w OHP lat oraz spożycie wigilijnych potraw.

WIGB3 Wspólne zdjęcie.
WIGB1 Przywitanie młodzieży i złożenie życzeń przez  Komendanta Hufca.
WIGB2 Prezentacja świątecznego programu artystycznego.
WIGB4 Spotkanie wigilijne z emerytami OHP.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007