OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

SZUKALI WYJŚCIA

13 grudnia 2016 roku młodzież z toruńskiego hufca pod opieką wychowawcy Violetty Młodziankiewicz udała się na wycieczkę do Escape room czyli Domu Zagadek.

Wycieczka była nagrodą dla uczestników za najlepszą frekwencję w bieżącym roku szkolnym. W tym tajemniczym miejscu czekały na młodzież  specjalnie przygotowane  pokoje: Dom ekscentrycznego podróżnika i Piernikową chatę. Klimat pomieszczeń, manualno-umysłowe zagadki, a także efekty akustyczne pozwoliły na godzinę przenieść się w inny świat. Podczas gry skonfrontowana została pomysłowość, spryt, a przede wszystkim umiejętność pracy zespołowej z serią ciekawie opracowanych zadań specjalnych. Uczestnicy próbowali udowodnić, że niczym Sherlock Holmes są w stanie rozwiązać nawet najbardziej zawikłaną historię. Uczestnicy wycieczki  mieli okazję przeżyć pełną adrenaliny przygodę i poznać zupełnie nową formę spędzania czasu wolnego.

Była to okazja, aby jeszcze bardziej się ze sobą zintegrować.  Wspólne wyjście dostarczyło młodzieży wiele satysfakcji, pobudziło do działania, uruchomiło wyobraźnię, pokazało jak ważna jest umiejętność logicznego myślenia i współpraca całej grupy.  

SZUK1 Przed zabawą
SZUK2 Podczas rozwiązywania zagadek


 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007