OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

UROCZYSTE  JASEŁKA WE WŁOCŁAWKU

Tradycją stały się już Mikołajki przygotowywane przez uczestników Hufca Pracy we Włocławku dla dzieci ze środowiska lokalnego.

W dniu 14 grudnia 2016 roku w świetlicy środowiskowej Hufca Pracy we Włocławku odbyły się Uroczyste Jasełka. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O dobrą zabawę i miłe doznania zadbali zaś zdolni aktorzy- uczestnicy  Hufca, przygotowani przez  wychowawcę - Ewę Wiśniewską. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów  opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast dzieci miały możliwość kolejny raz  uczestniczyć w tradycji i przeżyć historię Marii i Józefa szukających miejsca do schronienia na noc. Następnie odbył się koncert i konkurs kolęd, który poprowadziła wychowawca – Małgorzata Pietrzak. Występy solowe i grupowe  dzieci ze środowiska lokalnego  bardzo podobały się publiczności i były nagradzane gromkimi brawami. Dzieci bardzo chętnie śpiewały i wspólnie się bawiły. Kulminacyjnym momentem było przybycie Mikołaja z upominkami.

Celem przedsięwzięcia było kształtowanie wrażliwości młodego człowieka na tradycje rodzinne i narodowe, a także integracja z dziećmi ze środowiska lokalnego.

 

JAS10 Wszyscy uczestnicy Jasełek.
JAS2 Jasełka.
JAS5 Uczestnicy Hufca przedstawiający Jasełka.
JAS7 Konkurs kolęd.
JAS9 Prezenty od Św. Mikołaja.
   

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007