Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

Z WIZYTĄ W WARSZAWIE

W dniu 3 grudnia 2016 uczestnicy z Hufca Pracy w Inowrocławiu wzięli udział  w wycieczce, której pomysłodawcą i organizatorem było Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński z istotnym wkładem organizacyjnym Klubu Olimpijczyka PARAGRAF w Inowrocławiu. Celem wyjazdu była wizyta w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz na Stadionie Narodowym.

Zwiedzanie rozpoczęto od Muzeum, które znajduje się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Młodzież miała możliwość zapoznania się z ekspozycją poświęconą polskim olimpijczykom. Przewodnik przybliżył też historię olimpizmu oraz ciekawostki związane  z występami naszej reprezentacji na igrzyskach. Następny przystanek znajdował się w centrum stolicy. Młodzi ludzie zobaczyli Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta oraz Pałac Prezydencki. Ostatnią atrakcją była wizyta na Stadionie Narodowym. Jak się okazało obiekt tętnił życiem, ponieważ w chwili obecnej jest tam czynne lodowisko. Uczestnicy mieli możliwość  obejrzenia zarówno płyty stadion, trybun robiących olbrzymie wrażenie swoim ogromem, jak i szatni reprezentacji Polski, sali konferencyjnej, a także loży VIP.

Dzięki wycieczce młodzież mogła zobaczyć interesujące ich obiekty znajdujące się w stolicy oraz przyjrzała się z bliska infrastrukturze wielkomiejskiej. W drodze powrotnej zaczęto już planować trasę następnego wyjazdu.

WAR5 Na tle Pałacu Prezydenckiego.
WAR1 Przed siedzibą Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
WAR2 Podczas oglądania wystawy medali oraz
WAR3 wystawy reprezentacji w piłce nożnej.
WAR6 W szatni reprezentacji.
WAR7 W sali konferencyjnej.
   
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007