OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 6 grudnia bieżącego roku odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Komendanta Hufca Pracy w Bydgoszczy.

Turniej odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie, a  uczestniczyli w nim  uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Szubinie oraz uczniowie ZSP w Szubinie. Celem zawodów było wspomaganie rozwoju fizycznego a także zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Podczas uroczystego otwarcia Turnieju organizatorzy przywitali przybyłą młodzież oraz ich opiekunów. Życzyli wszystkim wielu sukcesów, zdrowej sportowej rywalizacji, a także wspaniałej zabawy, miłej i przyjaznej atmosfery.

Turniej  wygrała drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Szubina. Na drugim miejscu zaś sklasyfikowana została drużyna z Gimnazjum Nr 2. W trakcie gry wyłoniono również najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika Turnieju. Na zakończenie rozgrywek zwycięska drużyna rozegrała mecz z nauczycielami ZSP w Szubinie oraz wychowawcami 2-2 Hufca Pracy w Bydgoszczy. Mimo zaciętej walki zwyciężyła kadra nauczycieli i wychowawców .

Na zakończenie sportowych zmagań  organizatorzy podziękowali wszystkim zawodnikom za zaangażowanie oraz rywalizację według zasad fair play. Następnie zwycięskiej drużynie został wręczony Puchar Turnieju, a najlepszym zawodnikom dyplomy uznania.

SIAT2 Drużyny biorące udział w rozgrywkach.
SIAT3 Wręczenie dyplomu dla  zwycięskiej drużyny.
SIAT1 W trakcie rozgrywek piłki siatkowej.
Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007