OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

OHP NA TURNIEJU RYCERSKIM W GOLUBIU -  DOBRZYNIU

Dnia 8 lipca 2017 roku na Zamku Golubskim odbył się 41 Międzynarodowy Turniej Rycerski, na którym swoje stoisko zaprezentowały jednostki OHP podległe toruńskiemu CEiPM.

W tegorocznym turnieju udział wzięły reprezentacje Włoch, Ukrainy, Francji, Kanady, Australii i Polski. Program turnieju przewidywał m.in. konny turniej zręcznościowy, turniej kuszniczy i łuczniczy, pokaz Chorągwi Husarskiej Województwa Kujawsko - Pomorskiego, turniej młodych rycerzy, pokazy rycerzy pieszych i międzynarodowy turniej konny rycerzy ciężkozbrojnych – kruszenie kopii.

Oprócz rozgrywek turniejowych organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji. Pojawiło się dużo wystawców m.in. przedstawiciele firm z regionu, Stowarzyszenie Hospicjum Światło, regionalni pszczelarze, rękodzielnicy oraz przedstawiciele Kujawsko – Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP. Pracownicy OHP postanowili wykorzystać imprezę tej rangi do promocji swoich usług, przekazania jak największej liczbie osób informacji o możliwościach jakie dają Ochotnicze Hufce Pracy.

Pośrednik pracy z PPP w Golubiu – Dobrzyniu przedstawiała aktualne oferty pracy i rejestrowała w swojej bazie danych wszystkie zainteresowane osoby. Doradcy zawodowi z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Toruniu informowali o swoich usługach, zachęcali młodzież do zdobywania pierwszego doświadczenia  zawodowego i korzystania z oferty OHP. Szeroko promowany był również projekt „Od szkolenia do zatrudniania – YEI”, który realizowany będzie przez toruńskie Centrum już jesienią 2017 roku.  Całość dopełniała obecność p.o. doradcy EURES, który promował pracę zagranicą oraz informował wszystkich zainteresowanych o warunkach pracy w krajach Unii Europejskiej.

RYC1  
RYC2 Promocja usług EURES.
RYC4(1) Stoisko promocyjne OHP.

 

  

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007