OHP_logo -- stronaOCHOTNICZE HUFCE PRACY
KUJAWSKO-POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA

Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

23   

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
Aktualności

WOJEWÓDZKI KOMENDANT OHP W TORUNIU WSPÓŁORGANIZUJE „FLORIANUM”

16 marca 2018 roku w Toruniu  w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyła Wojewódzki Komendant OHP Małgorzata Taranowicz.

Spotkanie dotyczyło współorganizacji uroczystości wprowadzenia relikwii św. Floriana do Kościoła w Grucie pn. „Florianum”. Uczestniczyli w nim również Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu nadbrygadier mgr inż. Janusz Halak  oraz organizatorzy „Florianum”: Waldemar Kurkowski – Radny Gminy Gruta oraz ks. Kamil Pańkowiec z Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Grucie.

  Wojewódzki Komendant OHP Małgorzata Taranowicz oraz Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu nadbrygadier mgr inż. Janusz Halak  wraz z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim Mikołajem Bogdanowiczem i Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotrem Całbeckim objęli honorowym patronatem to przedsięwzięcie. Wojewódzki Komendant OHP w Toruniu otrzymał podziękowania za pomoc w logistyczną w przygotowaniu Pielgrzymki po relikwie.

Podczas spotkania Wojewódzki Komendant przybliżyła działalność Ochotniczych Hufców Pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, podejmowane działania na rzecz młodzieży w zakresie kształcenia i wychowania, rynku pracy oraz realizowanych projektów unijnych.  

STR1 Wojewódzki Komendant OHP Małgorzata Taranowicz oraz  Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu nadbrygadier mgr inż. Janusz Halak

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007