Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
WIECZÓR MARZEŃ W ZOO - POMAGAMY!

08.06.201810:00

OHP

MARZ3 7 czerwca Środowiskowy Hufiec  Pracy po raz kolejny wziął udział w  imprezie charytatywnej „Wieczór marzeń w ZOO”.   

 

Jest to przedsięwzięcie przeznaczone dla dzieci przewlekle chorych i niepełnosprawnych, mieszkających w naszym regionie, które bardzo często ze względu na stan zdrowia czy kalectwa pozbawione są możliwości zwiedzania. Celem projektu jest integracja oraz uświadomienie dzieciom i ich najbliższym, że są bardzo ważnymi członkami lokalnej społeczności, mającymi prawo do zabawy, nauki i rozrywki.   Młodzież z toruńskiego hufca czuwała nad prawidłowym przebiegiem akcji, aktywnie uczestniczyła w imprezie, pomagając w sprawach organizacyjno-porządkowych. Wielką atrakcją cieszyła się grochówka przygotowana przez uczestników  przyuczających się do zawodu kucharza w hufcowym warsztacie gastronomicznym. Gościem specjalnym imprezy był  Prezydent Torunia Pan Michał Zaleski, który również skosztował grochówki i pochwalił działania toruńskiej młodzieży na rzecz społeczności lokalnej. Po wypełnieniu obowiązków uczestnicy hufca mogli skorzystać z wielu atrakcji jakie zaplanowano dla gości, miedzy innymi zwiedzić Ogród z przewodnikiem.  

Działania na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych, bezinteresowna pomoc potrzebującym to postawy, których kształtowanie jest ważnym elementem pracy wychowawczej w toruńskim Środowiskowym Hufcu Pracy.

MARZ4 Prezydent Torunia skosztował grochówki.
MARZ5 Z Panią Dyrektor Ogrodu Zoobotanicznego.
MARZ2 Dzieci miały okazję zrobić sobie zdjęcie z bohaterami bajek.
MARZ6 Młodzież miała okazję porozmawiać z Prezydentem Torunia
MARZ7 Stoisko hufca cieszył się wielką popularnością
MARZ8 Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci
   

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007