Kujawsko-Pomorska WK
ul. Poznańska 11/13
87-100 Toruń
tel.: 56 654-70-68, 654-70-69
fax.: 56 652-96-19

 

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 
WAKACYJNE SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ

02.08.201809:25

OHP

WSP 2

Dnia 31 lipca 2018 roku w Młodzieżowym Centrum Kariery w Inowrocławiu odbyły się dwa spotkania z przedstawicielami firm Flex HR oraz Fair Personal+Kwalifikacje z Torunia.

 

Firmy te specjalizują się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w charakterze pomocnika oraz  pracownika produkcji. Podczas giełdy pracy osoby reprezentujące zaproszone firmy przedstawiły kandydatom warunki zatrudnienia oraz wymagania dotyczące konkretnych stanowisk. Oferty dotyczyły stanowisk pracy krótkoterminowej jak i na dłuższy okres zatrudnienia. Uczestnikom  zainteresowanym ofertą udzielono również wskazówek jakie dokumenty należy złożyć aby otrzymać pracę na prezentowanym stanowisku. Już podczas spotkania pierwsze osoby podpisały wstępne umowy oraz otrzymały skierowania na badania. Pod koniec każdej z giełd, pośrednik pracy z inowrocławskiego MCK poinformowała uczestników o usługach jakie świadczy Młodzieżowe Centrum Kariery, a także wspólnie z młodzieżą wypełniła ankietę poszukującego pracy.

Giełdy pracy, które są organizowane w Młodzieżowym Centrum Kariery w Inowrocławiu dają możliwość zaprezentowania się przed pracodawcą oraz stanowią doskonałą okazję do znalezienia i podjęcia zatrudnienia.

WSP 1 Przedstawiciel firmy Flex HR podczas omawiania warunków ofert pracy

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP 2007